Graviola kapszulák


60 vegetáriánus kapszula, 350 mg graviola levélport (Annona Muricata) tartalmaz.

Az orvostudomány kezdete óta a természetes termékeket, különösen a növényekből származó termékeket, az emberiség megsegítésére használják. A múlt század óta a növényekből származó fitokémiai anyagok a gyógyszerek felfedezésének és előállításának mintájául szolgálnak.

Graviola (Annona Muricata): az amazóniai esőerdőkben és más trópusi és szubtrópusi területeken található örökzöld fa.

Amellett, hogy a Graviola a rák ellenszere, széles spektrumú antimikrobiális szer mind a bakteriális, mind a gombás fertőzésekben. Hatékony a belső élősködők és férgek ellen, csökkenti a vérnyomást, és depressziós állapotok, stressz vagy idegsejtek regenerálódása esetén alkalmazzák.

 

A graviola a hagyományos gyógyászatban az ízületi fájdalmak kezelésére használt gyógynövények közé tartozik, és a legújabb tanulmányok kimutatták, hogy leveleinek ízületi gyulladáscsökkentő hatása segít gátolni a gyulladáskeltő citokinek működését.

A növény fitokémiai elemzései különböző fitokomponensek, például alkaloidok, megastigmin, flavonol-triglikozidok, fenolos vegyületek, ciklopeptidek és illóolajok jelenlétét mutatták ki. A növény összetételében található legfontosabb vegyületek az Agetogeninek annonaceae. Eddig több mint 100 különböző acetogenint (10 különböző típust) fedeztek fel, amelyek 12 különböző rákos megbetegedésnél mutatnak citotoxikus, daganatellenes hatást.

A Graviola hosszú és gazdag múltra tekint vissza az őshonos népi gyógyászatban. A perui Andokban a levelekből készült teát a nyálkahártya-gyulladásoknál használják. Az Amazonas vidékén a kéreg, a gyökerek és a levelek a cukorbetegségben, valamint nyugtató és görcsoldó szerként használatosak. A guyanai őslakos törzsek a levelekből és/vagy a kéregből készült teát nyugtatóként és szíverősítőként használják. A brazil Amazonas vidékén a levelek teáját májproblémákra használják, a levelekből és az éretlen gyümölcsökből kinyert olajat pedig olívaolajjal keverik és külsőleg alkalmazzák neuralgiára, reumára és ízületi fájdalmakra. Jamaikában, Haitin és Nyugat-Indiában a gyümölcsöt és/vagy a gyümölcslevet láz, paraziták és hasmenés ellen használják; a kérget vagy a leveleket görcsoldóként, nyugtatóként használják szívpanaszok, köhögés, influenza, születési nehézségek, asztma, magas vérnyomás és paraziták esetén. Az érett gyümölcs levét vizelethajtónak tartják.

Az afrikai országokban a graviola levelek főzetét hagyományosan lázcsillapításra és szamárköhögésre használják, Indiában pedig a fiatal gallyakból és levelekből készült főzetet epehólyag problémák, valamint köhögés, hasmenés, vérhas és emésztési zavarok ellenszereként tartják számon. Az összezúzott leveleket ekcéma és más bőrbetegségek gyógyítására, valamint reuma esetén használják. 

A növény levelei enzimatikus antioxidánsokat, köztük katalázt és szuperoxid-dizmutázt, valamint nem enzimatikus antioxidánsokat, C- és E-vitamint is tartalmaznak.

Az onkológiai állapotok specifikus kezelésével és a fizikai állapottól függő adjuvánsokkal együtt alkalmazva a graviola kapszula számos esetben bizonyította hatékonyságát.

Alkalmazása

Ha az orvos másként nem javasolja, naponta 2-3 alkalommal 2 kapszula vehető be a főétkezések előtt egy pohár vízzel.

 Figyelmeztetések:

A termék bármely összetevőjére allergiás személyek nem használhatják! Terhes vagy szoptató nőknek nem ajánlott! Autoimmun betegségben szenvedők számára nem ajánlott! Q10 koenzimmel együtt nem alkalmazható!

Használat előtt konzultáljon szakemberrel!

Tartsa távol a hőtől, fénytől és nedvességtől. Kisgyermekek elől és szem elől elzárva tartandó. Ez egy étrend-kiegészítő. Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a változatos, kiegyensúlyozott étrendet és az egészséges életmódot; adjunk hozzá megfelelő testmozgást és mentális egyensúlyt. Ne lépje túl az ajánlott napi bevitelt.

Termékkód: 5550

Tagi ára: 18,48 €

Mennyiség: 60 kapszula

Ingyenes regisztrálás után itt tud rendelni:

http://bluediamond.ro/invitatie/1117476.01/D


Üzenet küldése

  • *
  • *
  • *

Tetszett a cikk?

 

 

EgészségMagazinja cikk ajánló

További magazin cikkek »